سرخط خبرها

لواط همجنس بازی

سوره شعراء ایه 165: در مذمّت لواط در قرآن از قول حضرت لوط به قومش آمده است: «أتأتون الذکران من العالمين »؛ آيا در ميان جهانيان، شما به سراغ جنس مرد مي‌رويد و همسراني را که خدا براي شما آفريده است رها مي‌کنيد؟!‌ شما قوم تجاوزگري هستيد

حضرت محمد صلی الله علیه و آله: بوي بهشت به مشام كسي كه مورد هم جنس گرايي واقع شود، نخواهد رسيد.

امام علی عليه السلام: لواط در سر حد كفر است.

امام علی علیه السلام: هر كس عمل قول لوط كند و بي توبه از دنيا برود ، حق تعالي او را نزد قوم لوط مي برد، تا آنجا با ايشان باشد و حشر او با آنهاست.

رسول اكرم صلي االله عليه و آله و سلم فرمود: … هر گاه كسي لواط كند عرش خدا به لرزه در مي آيد و خداوند او را لعنت ميكند و ر اوغضب فرموده و جهنم را برايش آماده ميكند.

پيامبر خدا صلى‏ الله ‏عليه و ‏آله و سلّم :هر فردى از امّت من‏كار قوم لوط را انجام دهد و بر اين كار بميرد ، مهلت داده مى‏شود تا در لحد گذاشته شود . زمانى كه در لحد گذاشته شد ، بيش از سه روز نمى‏پايد كه زمين او را به ميان قوم هلاك شده لوط پرت مى‏كند و روز قيامت با آنها محشور مى‏شود . بحار الأنوار : 79 / 72 / 24 منتخب ميزان الحكمة : 506

امام صادق عليه‏السلام :خـداوند نـشستن بـر استبرق بهشت را بر دُبُرهاى نكاح شده حرام كرده‏است . منتخب ميزان الحكمة : 506

حضرت صادق ـ علیه السّلام: حرمت لواط از زنا بیشتر است، به درستی كه خداوند قومی را برای عمل لواط هلاك فرمود (قوم لوط) ولی كسی را برای زنا هلاك نفرمود.

پيامبر اكرم صلي الله عليه و آله فرمودند: اگر كساني را در حال انجام لواط پيدا كرديد، هر دو را بكشيد. ميزان الحكمه ج 8 ص 539

امام رضا عليه السلام:اگرسزاوار بود شخصي دو بار رجم وسنگسار گردد، حق همين لواط كنندگان است و اگركسي لواط كند، عقاب آن اين است که او را بسوزانند يا كه ديوار برسرش خراب كنند يا يك ضربه شمشير به او بزنند و در قيامت شخص لواط كننده را بر كناره ی بالاي جهنم آويزان مي كنند. مستدرك الوسائل ج 18 ص 82

امام باقرعلیه السلام: مساحقه در زنان چون لواط در مردان است. فروع کافی

پيامبر اکرم‏صلي الله وعليه وآله: هرگاه جنس مذکر با مذکر آميزش کند، عرش خداوند به لرزه درمي آيد.وسائل الشيعه، ج 14، ص 249.

زني خدمت حضرت صادق عليه السلام آمد و عرض کرد : زناني که با يکديگر مساحقه مي کنند ، حدشان چيست؟ امام فرمود: حد زنا است، به راستي چون قيامت شود آنها را مي آورند و لباسهايي که از آتش بريده شده بر تن آنان مي کنند و مقنعه هاي آتشين بر سرشان مي بندند و زير جامه هاي آتشين به بدنشان مي پوشانند و عمودهاي آتشين در جوفشان فرو مي کنند و آنها را در جهنم مي اندازند. فروع کافي

چند روایت در کتاب تاریخ انبیاء در مورد هم جنس بازی قوم لوط :

تمام روایات زیر بر گرفته از کتاب تاریخ انبیاء است:

از جمله كارهاي زشت قوم لوط عبارت از اند:

–          از كارهاي زشت قوم لوط گلوله‌پراني با كمان،

–          و هسته انداختن به يكديگر (و حتي در بعضي موارد شرط بندي مي‌كردند كه هسته به هر كسي خورد با او عمل زشت انجام دهند)

–          و آدامس جويدن در معابر عمومي (براي جذب افراد بخاطر شهوتراني).

–          و از جمله لباسهاي فاخر بلند مي‌پوشيدند (كه امروز رقاصه‌هاي دنيا در جهان غرب مي‌پوشند) و دكمه‌هاي كت و پيراهنشان را مي‌گشودند.

–          و از جمله از كارهاي آنها اين بود كه راهها را براي زشتكاري مي‌بستند و آشكارا در معرض ديد مردم، منكرات را انجام مي‌دادند و در تفسير آيه 29 عنكبوت: «و تاتون في ناديكم المنكر» آمده: با همديگر در ملاء عام كارهاي ركيك و زشت انجام مي‌دادند.
و در بعضي از تفاسير، كلمه منكر به هسته انداختن آنها تفسير شده كه آن هم به خاطر هوسهايشان بود.

 

از دیگر زشتكاري های قوم لوط اينكه:

–          كف دست بر پشت يكديگر مي‌زدند،

–          كلمات زننده به همديگر مي‌گفتند،

–          بازيهاي بچه‌گانه داشتند،

–          قماربازي مي‌كردند،

–          با انواع آلات موسيقي سر و كار داشتند،

–          سنگ‌پراني و متلك گفتن از كارهاي معمول آنها بود،

–          و در حضور جمع خود را برهنه مي‌كردند و…

حضرت لوط هرچه آنها را نصيحت كرد، در دل آن آلودگان و منحرفان اثر ننمود، پاسخ آنها به حضرت لوط اين بود كه: «ايتنا بعذاب الله ان كنت من الصادقين» اگر راست مي‌گويي عذاب خدا را براي ما بياور.

پيامبر (صلي الله عليه و آله و سلم) در مسجد مردي را ديد به طرف كسي هسته انداخت، فرمود: او لعنت است تا آن هسته به زمين بيفتد سپس فرمود: هسته انداختن از شيوه‌هاي قوم لوط است آنگاه آيه 29 سوره عنكبوت را خواند، و از كارهاي زشت آنها اين بود كه:

محل مدفوع خود را نمي‌شستند،

و خود را از جنابت تطهير نمي‌نمودند،

و بسيار بخيل و دست بسته بودند،

و هرگز كسي را به غذا دعوت نمي‌كردند.

عـاقـبـت كـار قوم لوط بـه جـايـي رسـيـد كه: يكسری از زناننشان روگردان شده بودند و به پسران روي آوردنـد. شيطان كه ديد نقشه اش در مورد مردان عملي شده ، سراغ زنانشان آمد و به آن ها گـفـت : اكـنـون كـه مـردانتان براي دفع شهوت جنسي به يك ديگر اكتفا كرده اند، شما هم براي دفع شهوت به يك ديگر بپردازيد و بدين ترتيب مساحقه را هم به آن ها ياد داد.

قوم لوط در مجالس عمومي با ساز و آواز و رقص و دانس و عريان در هم مخلوط مي‌شدند (همچون مواردي كه هم اكنون در كشورهاي غربي وجود دارد) و زشتكاري و كثافتكاري را آنها به جايي رساندند كه پيامبر اسلام (صلي الله عليه و آله و سلم) فرمود: زمين گريه كرد تا حدي كه اشكش به آسمان رسيد و آسمان گريه كرد تا حدي كه اشكش به عرش رسيد، آنگاه خداوند به آسمان فرمان داد كه آنها را سنگباران كند.

 

کارهای زشت قوم لوط بسیار زیاد و زشت است که قلم از بيان بعضي از زشتكاريهاي آنها شرم دارد،

 

نتیجه گیری: به اميد آنكه در جامعه ما هيچگونه از كارهاي قوم لوط نباشد،كه كيفر آن بسيار سخت است.

منبع : http://www.sad-pand.blogfa.com

همچنین ببینید

گریه کردن

داستان دختر هوس باز

  هر روز با یک نفر در حیاط دانشگاه بود.در کل دانشگاه بد نام بود …

داستان اهنگر

  ⭕️ پاداش نیڪ برای گناه جنسی ⭕️ سید محمد اشرف عݪۅـے می‏نۅیسد: « در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *