خانه / داستان مذهبی / سفر روح ( پرواز روح )

سفر روح ( پرواز روح )

سفر روح

رمز سفر روح ، جدائی روح از بدن از 3 اسل اساسی تشکیل میشه . سه پایه مثلث این اصول عبارتند از : 1- تفکر 2- نور 3-صوت

هر یک از این سه دارای نقشی در ترک ارادی بدن و بازگشت به آن می باشد تا وقتی شما یی که به سفر روح به اراده خود علاقه دارید ، تا زمانی که با این سه عنصر اساسی آشنائی نداشته باشید و آنها را مجموعه ای از وسائط به کار نگیرید موفقیت شما به سه جهان قابل روئیت محدود خواهد شد.
تفکر آن اصلی که به عنوان فعالیت میشناسیم توسط قوه تخیل به انجام میرسدبا قرار دادن نیتمان در موقعیت یا عملی خاص ، کالبد های درونی مان در محدوده سه جهان اول دنباله روی فکرمان خواهند بود(1)

(1) ( منظور از سه جهان اول سه جهان بعد از جهان مادی ( physical )است که به ترتیب عبارتند از جهان اثیری ( Astral plane ) جهان علی(عللی) ( Causal plane ) و جهان ذهنی ( Mental plane ) با قرار دادن نیت روی هر یک از این کالبدها فکرمان در همان موقعیت و محدوده ایجاد شده و سفر در یکی از این 3 جهان پایین آغاز می شود . )

نیت اصلی در این سفر این است که با یک سفیر روح ( اساتیدی که قادرند با سهولتی آشکار از میان طبقات مختلف بگذرند و به جهان های بالا برسند یا فرشتگان ) که می تواندما را در کسب تجربه در حالت خارج از بدن یاری دهد ارتباط برفرار کنیم
دومین بخش به نور هستی مربوط میشود ، طبیعت حقیقی این پدیده در این است که برای آنانی که به اندازه کافی خوشبخت هستند که نور را در شکل خالصش دریافت کنند ،خرد. عشق و برکت به ارمغان می آورد . این نور اغلب به صورت یک شعله گلی رنگ مانند ردائی به دور شخص که به عنوان کانال انتخاب شده میپیچد. نهایت دیگر آن به صورت درخشندگی تابناکی است که خود را به دور شخص میپیچد .
( برای من این موضوع مسئله چهره نورانی پیامبران را توجیح کرد)
نور خدا ، هنگامیکه خود را از طریق روح در یک فرد ملاقات می کند ، تبعیض قائل نمی شود . این نور بر هر کسی که باز بوده و آماده دریافتش باشد جلوه میکند .
صوت سومین و مهمترین بخش از این سه اصل است صوت تم اصلی تمام ادیان و نیروی آفریننده و حفظ کننده تمام جهان ها ، از جمله جهان مادی است . این صوت مترادف ،همه آن چیزی است که خدای تعالی هست و همه انچه در تمامی جهانها انجام میدهد.
( ثابت شده صوت برای تمام موجودات تاثیر دارد حتی گیاهان ) (( در برخی مناطق برای رشد بهتر گیاهان استفاده میشود از نظر علمی نیز ثابت شده ))

((( تنها از طریق این صوت است که هستی خدا و هستی تمام هستی معنا دارد اصلا فقط یک جریان صوتی وجود دارد و هرچه هست و نیست تنها همانست ))) — ( کلام الهی)

به عبارتی دیگر صوت تمامی وجود الهی در عمل است و تمامی خصوصیات او را در بر میگیرد . از طریق نور و صوت است که روح کل میتواند خود را برآگاهی انسانی متجلی کند.
هنگامیکه وجدان معنوی ( آگاهی معنوی) در یک شخص بیدار شود به خصوص اگر شخص فن سفر روح را بلد باشد قادر به شنیدن جریان صوتی خواهد بود و هنگامیکه آن را احساس کند قدرت خدا را احساس کرده این صدا در واقع خدای تعالی است که خود را در صورتی قابل دیدن و شنیدن متجلی میکند.( مانند الهاماتی که بعضی مواقع برای شخص اتفاق می افتد)

((( در واقع نور هم تجلی مرئی صوت است که ما قادر به دیدن آن باشیم . جریان، فقط جریان صوتی است و بس . ( ادامه دارد بعدا)

هنگامیکه شخص قابلیت سفر روح را در خود توسعه دهد گوش معنوی او قادر به شنیدن صدا شده و از آن لحظه تزکیه ذهن و روح او آغاز میشود. اینها سپس برای دریافت نوسانات بالاتر پاک خواهند شد.
کسیکه قابلیت سفر روح را دارد می تواند با نشستن در سکوت و به حالت استراحت مطلق در آوردن خود آن را تمرین کند ( همان خلسه )
وقتی این تجربه در چندین جلسه تمرین ادامه پیدا کند تمرین کننده درمی یابد که صدا توسط گوش درون کمکم شنیده خواهد شد و نور در پیش چشم های معنوی شروع به ظاهر شدن خواهد کرد . رسیدن به این مرحله به تمرین نیاز دارد البته روش های سریعتری نیز وجود دارد .
( ممکن است برای شما اتفاق افتاده باشه وقتی چشماتون رو بستین و دارین فکر میکنین یه نوری رو ببینین که اول به جلو میره بعد رنگ عوض میکنه بعد شروع به رفت و برگشت میکنه اگر هم ندیدید میتونید یهبار امتحان بکنید ضرر نمیکنید )
این سه اصل باید باهم یکی شوند فکر – نور- صوت .
نفس برتر ما هنگامیکه خارج از بدن است با سطوح عظیمی از نور برخورد پیدا میکند اما او میتواند توسط فکر –فعل جهان های دیگر-در هر کجا مایل باشد گذر کند& زیرا که آن تمایل ( یا خواسته ) با آنچه فکر دستور میدهد مطابقت خواهد داشت .
این اصول جزئی از درون روح انسان خواهد شد و میتواند برای جنبه های انتفاعی خود انسان یا برای یک نیاز جهانی در میان همنوعانش مورد استفاده قرار گیرد .صوت اصل اساسی در سفر روح است به عبارتی سنگ طاق معماری تمام جهان در تمامیتش میباشد
(( فقط در آخر به این نکته ها توجه کنین که در دور و اطراف سما چیگفته میشه –( کلام الهی) –))
از این جریا ن صوتی به عنوان کلمه یاد میشود همانگونه که در انجیل از ان صحبت شده و هم چنین در قرآن و یا به عبارت دیگر خدا در قالب آن خود را به تمام مردم و تمام وجودهای عالم هستی میشناساند. صوت در واقع جریانی موجی است که مجموعه تعالیم منتشر شده توسط خدا را دربر میگیرد. این یک نیروی حیات بخش و آفریننده است

شرمنده دیگه بسه برای امروز لطفا نظرتون را دررا بطه با این مطلب برام بنویسین چون میخوام بدونم که جالب بود یا قبولش دارین یا نه خلاصه هرچی نظرتون هست میخوام بدونم ممنون

طبقه اثیری :
طبقه یا جهان اثیری ، اختری یا عاطفی : طبقه دوم از جهانهای تحتانی .از انجا که کلیه کسانی که تجربیات خود را در جهانهای بالاتر از فیزیکی از این جهان آغاز میکنند عمدتا آن را با جهان بهشتی اشتباه میگیرند در حالیکه این فقط بخشی از جهان های روانی است که بلافاصله از جهان فیزیکی قراردارد(( پایتخت این جهان شهر عظیم ساهاسرا – دال- کانوال (sahasra-dal-kanwal) میباشد))- ( اسم انگلیسی جهت جستجو برای شما )
طبقه علی :
که درست بالای طبقه اثیری قرار دارد مکانی که خاطرات و الگو های کارمیک ذخیره میگردند
Kanwal :
شکل نیلوفری چاکراها در بدن ( بعدا توضیح کامل ارائه میگردد ) بخشی از ورزش یوگا تحت عنوان چاکرا یوگا است ( chakra ) اسم جهت جستجو و دیدن عکس نقاط چاکرا در بدن ( از google در قسمت image برای جستجو استفاده کنید )
یوگا ( yoga) :
سیستم تمریناتی که سوق دهنده روح به وحدت با خدا باشد . هشت سیستم اصلی مختلف از ان وجود دارد.


منبع : http://nightstars.persianblog.ir/post/67/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *